- Які форми підготовки та оприлюднення інформації мають право використовувати інформаційні служби для висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування? (стаття 6 Закону України "Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації").
- У якій формі здійснюється інформація про діяльність Кабінету Міністрів України, центральних i місцевих органів виконавчої влади? (стаття 11 Закону України "Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації").
- Які функції виконують інформаційні служби органів державної влади та органів місцевого самоврядування? (стаття 1 Закону України "Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації").
- Що означає термін "офіційна інформація органів державної влади"? (стаття 1 Закону України "Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації").
- Які загальні засади висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування засобами масової інформації? (стаття 2 Закону України "Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації").
- Як здійснюється акредитація журналістів i технічних працівників засобів масової інформації при органах державної влади? Чим визначається порядок доступу журналістів до інформації та документів органу державної влади? (стаття 3 Закону України "Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації").
- Мета проведення консультацій з громадськістю. Обов’язкові питання, що виносяться на консультації з громадськістю (пункти 2-3 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики).
- Яким чином забезпечується відкритість у діяльності органу виконавчої влади у галузі земельних відносин? (Указ Президента №683 від 01 серпня 2002 року, Постанова Кабінету Міністрів України №208 від 24 лютого 2003 року).
- Яка роль та обов’язки структурного підрозділу центрального органу виконавчої влади, який відповідає за зв’язки із ЗМІ та громадськістю? (Положення про Управління моніторингу діяльності територіальних органів, зв’язків із ЗМІ та громадськістю).
- Державні органи управління у сфері земельних відносин. Структура, взаємозв’язок та підпорядкування. (Наказ Держкомзему "Про затвердження положень про територіальні органи земельних ресурсів").
- Повноваження обласного Головного управління земельних ресурсів (Наказ Держкомзему "Про затвердження положень про територіальні органи земельних ресурсів").
- Повноваження Київського та Севастопольського міських управлінь земельних ресурсів (Наказ Держкомзему "Положення про головні управління Держкомзему в містах Києві та Севастополі").
- Повноваження управлінь (відділів) Держкомзему у Миколаївській області (Наказ Держкомзему "Положення про управління (відділ) Держкомзему в місті (обласного та районного значення)", Наказ Держкомзему "Положення про управління (відділ) Держкомзему в районі").
- Повноваження місцевих державних адміністрацій в галузі земельних відносин (ст. 17 Земельного Кодексу України, статті 16, 21 Закону України "Про місцеві державні адміністрації").
- Чи належить функція державного контролю за використанням i охороною земель до компетенції територіальних органів земельних ресурсiв (Постанова Кабінету Міністрів України вiд 12 квітня 2006 р. №494).
- Взаємодія органів місцевого самоврядування з територіальними органами земельних ресурсів. Координація органами місцевого самоврядування діяльності органів земельних ресурсів (стаття 33 Закону України "Про місцеве самоврядування", статті 8-11 Земельного Кодексу України).
- Державна інформаційна політика (стаття 6 Закону України "Про інформацію").
- Види інформації. Інформація про діяльність державних органів влади (статті 18, 21 Закону України "Про інформацію").
- Інформаційний запит щодо доступу до офіційних документів і запит щодо надання письмової або усної інформації. Терміни їх розгляду (статті 32, 33 Закону України "Про інформацію").
- Відповідальність за порушення законодавства про інформацію (стаття 47 Закону України "Про інформацію").
- Порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні друкованими засобами масової інформації. (статті 20, 21, 23 Закону України "Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації").
- Сфера дії закону "Про телебачення і радіомовлення" (стаття 3 Закону України "Про телебачення та радіомовлення").
- Журналіст редакції друкованого засобу масової інформації. (ст. 25 Закону України "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні").
- Порядок оголошення про проведення земельних торгів (ст. 137 Земельного Кодексу України).
- Форми консультацій з громадськістю, шляхи та способи їх організації. (пп. 7-10 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики).
- Порядок організації і проведення публічного громадського обговорення (п. 20 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики).
- План заходів з організації і проведення публічного громадського обговорення (п. 21 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики).
- План заходів з вивчення громадської думки (п. 30 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики).
понеділок, 30 листопада 2009 р.
Питання для керівника та спеціалістів сектору земельно-інформаційних технологій
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
Немає коментарів:
Дописати коментар